Megoldásokat szállítunk

CNC gépbeállító / gépkezelő (CNC megmunkáló központ gépbeállító / gépkezelő)

CNC gépbeállító / gépkezelő munkatársat keresünk mezőtúri gyártóüzemünkbe

Az AGROHÍD Ipari Kft. mezőtúri telephelyére 2 műszakos munkarendben keres új CNC megmunkáló központokra egyedi- és kisszériás gyártásban önállóan dolgozni tudó munkatársat.

Főbb feladatok:

✅ CNC megmunkáló kp. kezelése

✅ CNC programok írása

✅ Előkészített CAM programok indítása

✅ CNC marógép felszerszámozása, szerszám bemérése

Vezérlések: FANUC és/vagy Heidenhain

Elvárások:

➡ CNC gépkezelő végzettség és/vagy gyakorlat

➡ Marásban szerzett tapasztalat

➡ Kézi mérőeszközök ismerete

➡ Pontosság, precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

➡ 4-5 tengelyes megmunkálási tapasztalat

➡ Egyedi gyártásban tapasztalat

➡ CAD/CAM ismeret

➡ CNC programozó végzettség

➡ TopSolid ismerete

Amit kínálunk:

✅ Stabil, hosszú távú munkát kínálunk stabil hátterű középvállalatunknál

✅ Munkába járás támogatása.

✅ Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség

✅ Kiváló munkakörülmények

Üzemünket a mezőtúri telephelyen 2023-ban hoztuk létre, a megmunkáló gépeink többsége ezért újszerű.

Állás, munka területe(i):

Szakmunka, technikus.

CNC gépbeállító, CNC gépkezelő, CNC forgácsoló, marós szakember.

Kérjük a fényképes önéletrajzokat emailben a [javascript protected email address] email címre megküldeni!